Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Hażlach: Weź odszkodowanie za szkody górnicze

4 sierpnia w gminie Hażlach będzie się można dowiedzieć więcej na temat możliwości uzyskania odszkodowania za szkody wynikłe w związku z wydobyciem węgla kamiennego.

Praca kopalń wyrządza wiele szkód – pękające ściany domów, zapadający się grunt. 4 sierpnia w Hażlachu odbędzie się spotkanie poswięcone szkodom górniczym.
W 2015 roku została przyjęta i uchwalona nowa procedura ugodowego postępowania przy naprawianiu szkód spowodowanych ruchem zakładu górniczego w rejonie polsko-czeskiej granicy państwowej. Przedstawiciele przedsiębiorstwa górniczego będą pełnić dyżury w Urzędzie Gminy Hażlach i Zebrzydowice, podczas których mieszkańcy obu gmin będą mieli możliwość uzyskania informacji i złożenia zgłoszenia bezpośrednio u przedstawiciela spółki OKD Stonava. Najbliższy dyżur odbędzie się 4 sierpnia w godzinach 13.00-15.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Hażlach.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-22 16:33:58
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: a kto będzie płacił Polakom odszkodowania za rządy PiS? no i trzeba będzie jakoś weryfikować wnioski, ci co na tych złodziei choć raz głosowali nie mogą dostać ani grosza a wręcz przeciwnie, należy na nich nałożyć specjalną opłatę pokutną
2021-07-22 16:43:03
censor: Nawet odszkodowania za szkody górnicze zawiścicie? Zawsze możecie wyjechać krzy-sio+sran-dus+fortepatrycjuszu+ pozostałe osoby w różnych wcieleniach+włącznie z tymi kradzionymi.
2021-07-22 19:22:26
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: jedyna opcja to eksport pasożytniczej mafii PiS i jej popleczników, proponuję na Kubę, kompletni idioci na San Escobar - one way ticket i na drogę błogosławieństwo Tadeusza Rydzyka
2021-07-23 22:34:33
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Konto o takiej samej nazwie ale ze SPACJĄ i moim starym awatarem templariusza to podrobione konto trolla. Koleś srandek został poinformowany o nieuchronności pociągnięcia do odpowiedzialności finansowej w razie kradzieży prywatnych zdjęć. Opublikowanie mojego zdjęcia w jego awatarze oznacza akceptację zapłaty praw autorskich w wysokości 500 zł. Bo tak zawiści 500+ na dzieci.
2021-07-24 10:01:42
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: odwal się, PiSi bobku z koziej dupki, idź swą starą rurę szorować wyciorze niemyty
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: