Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Hażlach spełnia marzenie Nikoli

W sobotę 8 czerwca 2013 r. (sobota) w Hażlachu odbędzie się II Koncert Charytatywny, pt. ''Hażlach spełnia marzenie Nikoli''. Organizatorami tej akcji charytatywnej są: Gmina Hażlach, Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu oraz Fundacja Mam Marzenie. Akcji patronuje Portal OX.PL

 Bohaterką tegorocznego koncertu w Hażlachu jest 10-letnia Nikola Gościniak, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Choroba pozbawia ją możliwości samodzielnego poruszania, ale mimo tego dziewczynka nie poddaje się i każdego dnia udowadnia, że warto cieszyć się życiem. Nikola uwielbia zwierzęta, w domu ma ukochanego psa, lubi też pływać i nurkować. Marzy o spotkaniu i pływaniu z delfinami.

    Mamy nadzieję, że dzięki charytatywnemu koncertowi "Hażlach spełnia marzenie Nikoli" oraz ludziom dobrej woli już niedługo uda się nam spełnić to marzenie. Chcąc pomóc w spełnieniu marzenia Nikoli można wpłacić pieniądze na konto Fundacji Mam Marzenie: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 z dopiskiem Katowice, Nikola, pływanie z delfinami. http://www.mammarzenie.org/marzyciel/11670,5,plywanie-z-delfinami
   
Dnia 30 kwietnia 2013 r. (wtorek) Fundacja Mam Marzenie utworzyła profil wydarzenia „Hażlach spełnia marzenie Nikoli” na Facebooku, który można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/events/372258242882720/?notif_t=plan_user_joined. Tym wydarzeniem administruje Jakub Marcjasz, koordynator z Fundacji Mam Marzenie.

Wszystkich posiadających profile na tym portalu społecznościowym serdecznie zapraszam do przyłączenia się do tej akcji na Facebooku.
To tutaj będziemy  publikować wszystkie ważne informacje związane z organizacją  koncertu dla Nikoli.  Już niedługo ruszy strona internetowa dotycząca naszej akcji charytatywnej pod adresem: www.marzenienikoli.ox.pl. Na  stronie Urzędu Gminy w Hażlachu: www.hazlach.pl  została utworzona zakładka: Gmina Hażlach spełnia marzenia, która jest poświęcona koncertowi dla Nikoli.

Na tych stronach internetowych będzie można znaleźć najświeższe informacje dotyczące przygotowania naszego przedsięwzięcia.

Sylwia Pieczonka.


 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: