Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Hażlach pracuje nad Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych

Hażlaski magistrat rozpoczął prace nad opracowywaniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych, w związku z czym władze gminy proszę o wypełnienie ankiety online.

Na platformie internetowej dostępna jest ankieta online dla mieszkańców Gminy Hażlach (link tutaj). Badania mają związek z opracowywaniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych - Pozyskane w badaniach dane statystyczne będą wykorzystane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej oraz będą stanowiły podstawę do opracowania skutecznych strategii mających na celu przeciwdziałanie zagrożeniom społecznym w Naszej Gminie – wyjaśnia GOPS w Hażlachu.

W ankiecie padają pytania o najistotniejsze problemy w środowisku lokalnym respondenta. Następnie ankietowany proszony jest o wskazanie, czy jego zdaniem w gminie występuje problem alkoholizmu, czy osoby spożywające alkohol stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa oraz, czy pojawia się problem sprzedaży alkoholu małoletnim. Pytania dotyczą również zagrożeń związanych ze wzrostem przestępczości, narkomanią i nowymi dopalaczami. Badanie jest wykonywane wśród osób dorosłych i sprzedawców alkoholu do 30 września 2020 roku.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-10 09:13:16
tom lem: ... no widać , że sypnęło groszem, kolejny kwestionariusz, ankieta, badanie. Jak inaczej można dorobić do marnej kierowniczej pensji samorządowca, oto jest pytanie ;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: