Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Hażlach: odwołany dyżur dot. szkód górniczych

Urząd Gminy Hażlach poinformował o odwołaniu środowego dyżuru pracownika czeskiego przedsiębiorstwa górniczego OKD. Dyżur miał być pełniony w środę (13.02.2019) w Urzędzie Gminy Hażlach od 12:00 do 15:00. Termin kolejnego dyżuru przypada 13 marca 2019 roku.

Dyżury pracownika czeskiego przedsiębiorstwa górniczego odbywają się w każdą drugą środę miesiąca od 2015 roku. Wtedy to na posiedzeniu Dwustronnej Międzyrządowej Komisji ds. współpracy przy wybieraniu złóż węgla kamiennego w rejonie wspólnej polsko-czeskiej granicy państwowej (DMK), zadecydowano o konieczności wprowadzenia takich dyżurów

W związku z ustaleniami, w każdą drugą środę miesiąca (z wyjątkiem odwołanego dyżuru w drugą środę lutego tj. 13.02.2019) w Urzędzie Gminy Hażlach dyżur pełni pracownik czeskiego przedsiębiorstwa górniczego. Podczas takiego dyżuru istnieje możliwość uzyskania informacji dotyczących szkód górniczych i złożenia odpowiednich wniosków, dotyczących ich usuwania.

Analogiczne spotkania odbywają się również w gminie Zebrzydowice – tam dyżury są pełnione w każdy pierwszy czwartek miesiąca od godziny 12:00 do godziny 17:00.

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: