Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Hażlach: jarmark i konkurs na palmę wielkanocną

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Aby poczuć atmosferę świąt, Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu postanowił zorganizować konkurs na największą i najpiękniejszą palmę Wielkanocą oraz jarmark świąteczny.

Jarmark Wielkanocny odbędzie się w Niedzielę Palmową (28.03) i będzie połączony z konkursem na palmę. Prace konkursowe należy dostarczyć w dniu jarmarku. Zwycięzcę w kategorii na największą palmę wyłonią pomiary, z kolei najpiękniejszą palmę wybiorą uczestnicy jarmarku. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

- Zapraszamy wszystkich na Jarmark Wielkanocny i oczywiście do wykonania własnej palmy. Technika jest dowolna, można zdecydować się na tradycyjną formę lub wariację na temat symbolu Niedzieli Palmowej. Mamy nadzieję, że w ciągu tych dwóch tygodni, które dzielą nas od wydarzenia, nic się nie zmieni i Jarmark się odbędzie, a Państwo tłumnie go odwiedzą - mówi Cecylia Gasz-Płońska, dyrektor hażlaskiego GOKu.

Sam jarmark ma potrwać od 11:00 do 14:00 i ma skupić lokalnych wystawców. To okazja do zapoznania się z ofertą wystawców, skompletowanie dekoracji świątecznych, czy też zakup regionalnych wyrobów, które będą cieszyć oko lub podniebienie.

Więcej informacji na temat wydarzeń na stronie GOK.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-14 18:31:08
mako: Chętnie bym skorzystał z zaproszenia, ale nie chce mi się jeździć po Hażlachu i szukać. Warto by podać adres wydarzenia.
2021-03-14 18:36:18
mako: Sorry. Przeoczyłem ostatnie zdanie artykułu.
2021-03-15 12:09:17
wyśmienity cwaniaczek: a malowanie jajec bydzie ??? bo bych se pomalowoł . A nagrodę za palmę powinien dostać producent margaryny z murzynem na opakowaniu :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: