Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Hażlach: absolutorium dla wójta

Podczas czerwcowej (30.06) sesji Rady Gminy Hażlach radni zapoznali się ze sprawozdaniem finansowym i podjęli decyzję o udzieleniu wójtowi Grzegorzowi Sikorskiemu wotum zaufania oraz absolutorium.

Radni z Hażlacha przegłosowali udzielenie wotum zaufania i absolutorium wójtowi Grzegorzowi Sikorskiemu. Przyjęli również sprawozdanie finansowe za 2020 rok - Reasumując był planowany deficyt, a jest nadwyżka w kwocie powyżej 5 mln zł. Źródłem finansowania inwestycji były przede wszystkim fundusze unijne, rządowe oraz środki własne gminy. Warto podkreślić, że wartość pozyskanych środków zewnętrznych drugi raz z rzędu przekroczyło poziom wpływów z tytułu podatku rolnego, podatku leśnego, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatków od spadków i darowizn oraz podatków od nieruchomości od osób prawnych i fizycznych – poinformował Sikorski, dziękując radnym za zaufanie.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-02 19:43:40
Pogromca pogromców i cwaniaczków: UWAGA na komentarze przypominające wypowiedzi innych użytkowników. Oszust zdublował konta dodając przed nazwa SPACJE. Łatwo to poznać gdyż konta pojawiły się dopiero kilka dni temu. Ten sam gość, dawny pracownik redakcji używa innych multikont siejąc nienawiść na portalu. Wzywam REDAKCJE OXa do zablokowania tych kont.
2021-07-02 21:21:22
: wezwij doktora
2021-07-04 09:05:07
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: można tego TROLLA BEZ SPACJI traktować jako niezrównoważonego psychicznie i machnąć ręką na jego hejt i plucie jadem nienawiści - ale można też usuwać jego nienawistne wpisy i zablokować to HEJTERSKIE konto, do czego namawiam Redakcję ox.pl powołując się na Regulamin forum, p.3.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: