Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Hallelujah... Cieszyn górą


Drużyna Haliny Mlynkovej po raz kolejny była bezkonkurencyjna w programie Bitwa na głosy. Zespół wykonał piosenkę Leonarda Cohena - Hallelujah i zdobył największą liczbę smsów od widzów.


- Dziękujemy za zaufanie, obiecujemy, że was nie zawiedziemy - mówiła w sobotę wieczorem w studiu TVP Halina Mlynkova, prowadząca cieszyńską grupę w show telewizyjnej "dwójce" - "Bitwa na głosy" tuż po ogłoszeniu wyników śpiewających zmagań. Drużyna z Cieszyna zdobyła po raz kolejny największą ilość głosów w głosowaniu sms-owym. 


To była pierwsza "walka o przetrwanie" w popularnym show telewizyjnej "dwójki". Tym razem wszystkie drużyny biorące udział w "Bitwie na głosy" zmagały się o przejście do kolejnego etapu konkursu i występ w kolejnym odcinku. Drużyna Haliny Mlynkovej i Urszuli Dudziak w poprzednim programie zdobyły immunitet i dziś miały pewne wejście do kolejnego odcinka. Jednak widzowie i tak nagrodzili cieszyniaków, którzy zdobyli największą ilość głosów po zaśpiewaniu piosenki Hallelujah - Leonarda Cohena.

 

Nie tylko Cieszyn osiągnął sukces, cały program zdominowały drużyny ze Śląska. Trzecie miejsce zdobył zespół Piotra Kupichy z Katowic, druga lokata przypadła zespołowi Braci Golców.


Więcej na temat Bitwy na głosy i drużyny Haliny Mlynkovej można znaleźć na facebookowej stronie grupy Haliny Mlynkowej - wejdź. Zapraszamy tez regularnie na nasz portal, gdzie śledzimy grupę z Cieszyna. Już dziś możemy również głosować na grupę z Cieszyna w głosowaniu internetowym tutaj :http://apps.facebook.com/bitwagwiazd/index.php/main/vote?vote=37&installed=1 

 

ZOBACZ WIDEO

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: