Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Halina Mlynkova po raz drugi mamą

Znana piosenkarka, pochodząca z Zaolzia Halina Mlynkova została mamą po raz drugi. Maluch ma na imię Leo. Zewsząd, również z naszego regionu płyną gratulacje. Ojcem dziecka jest producent muzyczny i piosenkarz Marcin Kindla, prywatnie partner piosenkarki.


Halina Mlynkova o narodzinach swojego drugiego dziecka poinformowała na oficjalnym profilu instagrama. - Kochani! We wtorek 29.06 o godzinie 9:05 w Szpitalu św. Anny w Piasecznie pod okiem cudownego dr Kuźlika @saskamed przyszedł na świat LEO ❤️❤️❤️ Jeszcze teraz, kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia! Z całego serca dziękuję za 9 miesięcy opieki nad maluchem dr Kuźlikowi oraz całemu personelowi ze szpitala św. Anny za każdą chwilę, uwagę i profesjonalność w czasie naszego pobytu. Jesteśmy już wszyscy razem i to napełnia nas szczęściem! Leo dołączył do cudownej drużyny swoich braci Piotrka i Nikodema ❤️- taki wpis opublikowała piosenkarka.

Leo jest drugim synem Haliny Mlynkovej, z kolei Marcin Kindla ma także syna Nikodema. Przed Haliną Mlynkovą teraz czas urlopu macierzyńskiego, ale do ostatnich tygodni ciązy piosenkarka pracowała i koncertowała.

Halina Mlynkova urodziła się w Nawsiu jako córka Anny i Władysława Mlynkóv. Jej tato był przez lata prezesem Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego na Zaolziu. Od dzieciństwa związana ze sceną, największą popularność jednak zdobyła u boku członków zespołu Brathanki. Po rozstaniu z muzykami postawiła na karierę solową. Wystąpiła w show Bitwa na głosy, gdzie z drużyną z Cieszyna walczyła o wygraną. Teraz piosenkarka będzie musiała nieco zwolnic tempo i rozkoszować się chwilami spędzonymi z rodziną. 

 

 

 KOD

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Halina Mlynkova Official (@halinamlynkova)

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MarcinKindla (@marcinkindla)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-03 05:01:08
Pogromca pogromców i cwaniaczków: UWAGA na komentarze przypominające wypowiedzi innych użytkowników. Oszust zdublował konta dodając przed nazwa SPACJE. Łatwo to poznać gdyż konta pojawiły się dopiero kilka dni temu. Ten sam gość, dawny pracownik redakcji używa innych multikont siejąc nienawiść na portalu. Wzywam REDAKCJE OXa do zablokowania tych kont.
2021-07-03 06:55:42
Boska Adela: człowieku daj sobie na wstrzymanie
2021-07-03 07:21:43
jasper: Gratulacje dla mamy.
2021-07-03 07:56:34
tom lem: jasper-Q, ty jesteś ojcem, że gratulujesz tylko mamusi ;-)
2021-07-03 11:15:07
jasper: @tom lem, kto wie, zazdrosniku :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: