Gwiazdy zagrają w tenisa. Ty podglądnij je!

Ten turniej wzbudza wiele emocji i wśród zawodników i licznej publiczności. Do Jaworza już w środę zawitają gwiazdy polskiego show biznesu. Co będą tu robić? Grać w tenisa!

To już dziewiąta edycja Turnieju Tenisa Ziemnego Artystów Polskich. Impreza odbywa się pod Patronatem Wicemarszałka Województwa Śląskiego, a zawodnicy ze szklanego ekranu walczą o puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała. Turniej doczekał się już stałej publiczności i gości, którzy chętnie wracają na korty do Jaworza. 

Dziewiąty Beskid Cup rozpoczyna się w środę i potrwa do piątku (13-15 sierpnia 2014r.). Na kortach SPA Hotelu Jawor zmierzą się znani i lubiani artyści. Swoją obecność potwierdzili: Tomasz Bednarek, Stan Borys, Jacek Cygan, Piotr Cyrwus, Marcin Daniec, Wojciech Dąbrowski, Jan Englert, Stefan Friedmann, Piotr Gąsowski, Zbigniew Górny, Krzysztof Hanke, Robert Janowski, Leszek Malinowski, Jacek Mejer Mezo, Maurycy Polaski, Grzegorz Poloczek, Krzysztof Respondek, Henryk Sawka, Tomasz Stockinger i Karol Strasburger. Rozgrywkom będzie można przyglądać się bez biletów wstępu. 

W środę o godz. 9.30 oficjalne rozpoczęcie rozgrywek, a przez cały dzień aż do godz. 17.00 publiczność będzie mogła dopingować artystów. W czwartek od 9.30 -17.00 zaplanowano rozgrywki turniejowe – ćwierćfinały, rozgrywki deblowe. W ostatnim dniu turnieju w piątek od godz. 10.00-14.00 będzie można podziwiać rozgrywki półfinałowe i finał. Uroczyste zakończenie rozgrywek i wręczenia nagród zaplanowano z kolei na godz.15.00.

TAK BYŁO PRZED ROKIEM KLIKNIJ I ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

DK

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją