Graliśmy i przegraliśmy...

Graliśmy i przegraliśmy. Nasi eksperci się pomylili. Czesi pokonali Polaków i to Oni cieszą się z dalszej gry w Euro... W 72 minucie Jiráček umieszcza piłkę w siatce i jest po naszych marzeniach. Teraz kibicujemy innym, czyli jest jak zwykle...

Wszyscy nasi eksperci, których zapytaliśmy o rezultat spotkania z naszymi południowymi sąsiadami stawiali na zwycięstwo naszej drużyny. Największym optymistą był Tomasz Wolff, naczelny Głosu Ludu, pomylił się i to bardzo, chociaż pierwsza połowa na to nie wskazywała. W drugiej części meczu, niestety, niewiele mieliśmy piłkarskich atutów i wynik 3:1 jaki przewidywał Tomasz Wolff to było tylko pobożne życzenie.

Z kolei Kajetan Kajetanowicz przewidział, że nasi przeciwnicy strzelą gola, nie przewidział jednak, że nasi nie strzelą żadnego – prognozował 2:1. Dawid Paruzel, członek zarządu KS Piast Cieszyn i Maciej Bieniek, sołtys Ochab i Sołtys Roku, byli bardziej ostrożni przy typowaniu wyniku i liczyli, że wygramy 1:0. Nie udało się. Czechy - Polska 1:0

Nasi piłkarze, podobnie jak ich kibice, obejrzą Euro przed telewizorami. Czekamy na Wasze komentarze.