Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

GOTTA GO festiwal

Już po raz ósmy w klubie studenckim Panopticum na terenie cieszyńskiego kampusu uniwersyteckiego zorganizowano festiwal „GOTTA GO” przez organizatorów nazwany „musem dla fanów hardcore'a, punka i metalu”.

 - W tym roku postawiliśmy na dosyć mocne zróżnicowanie stylistyczne z naciskiem na dźwięki bardziej metalowe. Przez to zróżnicowanie stylistyczne staramy się trafić do tego młodszego pokolenia. Udaje się nam to z różnym skutkiem – powiedział portalowi ox.pl Łukasz Kazimierowicz - jeden z organizatorów festiwalu nie ukrywając, że mimo iż koncert odbywał się na terenie kampusu studenckiego, to średnia wieku publiki oscylowała wokół, a raczej powyżej trzydziestki. - Ale będziemy nad tym pracować. Promocja, którą prowadziliśmy przed imprezą skierowana była do studentów, pojawiła się i w mediach społecznościowych i w tradycyjnej formie na kampusie. Patrząc na publikę pojawiły się nowe twarze i myślę że to są studenci Uniwersytetu Śląskiego – dodał.

W sobotę 6 października na kameralnej scenie „Panopa” zaprezentowało się 6 kapel: Dom Zły (Puławy) – postmetal; Little Boy (Silesia) - Hard Core/Punk; Faul Techniczny (Dąbrowa Górnicza / Zabrze) – hardcore/punk/thrash; The Throne (Szczecin) - dark hardcore / d-beat; The Lowest (Warszawa) - hardcore/punk; 1125 (Złotów) – hardcore oraz You Better Run (Silesia) – hardcore.

Oprócz muzyki były stoiska z prasą niezależną, płytami i gadżetami zespołów, jedzeniem, również dla wegetarian i wegan.

Organizatorzy zapewniają że festiwal będą kontynuować ze stałym terminem początku roku akademickiego.

(indi)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: