Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

“Gosiarobizdjęcia”

To była pierwsza, ale nie ostatnia prezentacja prac Małgorzaty Jurzykowskiej. Zdjęcia fotografki z Ustronia można oglądać w Muzeum Ustrońskim.

Fotografia to jej pasja. Jest samoukiem. Kocha to co robi, cały czas się rozwija i doskonali swój warsztat. Po prostu zaczęłam robić zdjęcia. Chodziłam po górach i czegoś mi brakowało. Chciałam to uwiecznić. Aparat mi w tym pomógł. Wychodząc w góry nigdy nie idę bez niego. Wyjścia są podporządkowane fotografii - przyznała w rozmowie z OX.PL Małgorzata Jurzykowska. 

W sobotę (28.12) w Muzeum Ustrońskim miała miejsce jej pierwsza autorska wystawa. Zaprezentowała 22 fotografie, zakątki Beskidów, czy Tatr. W tym miejscu będzie można je oglądać przez najbliższy miesiąc. Na co dzień prace Jurzykowskiej można zobaczyć na jej profilu Gosiarobizdjęcia.  

Przepisu na idealne zdjęcie jeszcze nie znalazła. Jednak jak przyznaje ważna jest cierpliwość, odrobina poświęcenia i szczęścia. Wystawa Jurzykowskiej przyciągnęłą do Ustronia wielu pasjonatów fotografii, nie tylko z regionu.

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: