Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gość Ox.pl - Czuux z Ustronia

O piosenkach, hejcie i 6 milionach wyświetleń na Youtube. Jacek Porzycki zapytał też o rap, katolicyzm i autorytet. Czy nasz Gość jest typowym przedstawicielem ''Pokolenia Z''? Jak sobie radzi w szkole i o czym marzy? Poznajcie Czuuxa. Cały odcinek na ox.pl już w najbliższą niedzielę (18.03.2018)
źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

10
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-03-14 15:48:13
alouette: To dziecko to chodzący obciach. Nie wiem, gdzie rodzice.... Kolejna młodociana ofiara internetu.
2018-03-14 16:05:32
mikiww: ==&gt; alouette<br />Obciach ? w którym miejscu / momencie ? Ofiara ? dlaczego ? ofiarą i obciachem dla mnie osobiście są Ci co nic nie robią i tylko tępo oglądają wszystko hejtując i nie mając żadnych ambicji pasji zainteresowań własnych i hobby, nie reprezentują ze sobą kultury. Widać że to wesoły dzieciak i bawi go to co robi i lubi co w tym obciachowego ? Kolejna tzn kto jeszcze według Ciebie jest ofiarą ? Czy znasz go osobiście wiesz coś o nim więcej niż tylko to co oglądasz w internecie ? Jeśli w ogóle widziałeś jego filmy ?
2018-03-14 16:15:01
marian1951: Fajny młody człowiek. Widać, że prezentuje pozytywne emocje i lubi to co robi. Czekam z ciekawością na pełny wywiad.
2018-03-14 16:25:42
alouette: Znam go z tego, co robi w internecie. Nic ambitnego, nic mądrego. I dlatego piszę, że ofiara, bo dzieciak fajny, ale idzie za tandetną modą i jeżeli nikt nie będzie tego kontrolował, \&quot;jutubowa sława\&quot; uderzy mu do głowy i może się to źle dla niego skończyć. Takich przypadków było, jest i będzie mnóstwo.
2018-03-14 17:06:11
mikiww: ==&gt; alouette <br /><br />\&quot;Znam go z tego, co robi w internecie\&quot; - czyli go fizycznie i praktycznie w rzeczywistości realnym świecie nie znasz, ale opinię jako pierwszy wystawiasz w dodatku sugerując że jego rodzice się nim nie opiekują. \&quot; Nie wiem gdzie rodzice\&quot; A gdzie są Twoi rodzice ? Kiedy obrażasz innych ? Może sam nim już jesteś ? Masz dzieci, wiesz cokolwiek o wychowywaniu żeby się na ten temat wypowiadać ? Ja widziałem Trumpa i Putina w TV /internecie to tez mogę powiedzieć że go znam ? Cokolwiek by nie zrobił jest tysiąckrotnie lepszy od nieroba lenia i pospolitego narzekacza otoczeniowego. \&quot;Tandetna moda\&quot; kwestia gustu , z tym się nie dyskutuje jest jak z du.. (tam gdzie plecy tracą swoja szlachetną nazwę) każdy ma swoją. \&quot;Nikt nie będzie tego kontrolował, jutubowa sława\&quot;... rozumiem i uznam że troszczysz się o los tego młodego człowieka i piszesz to dla jego dobra i jako przestroga dla niego i dla innych to wspaniale :) Skoro go znasz z internetu to powinieneś wiedzieć że ma kogoś kto się nim opiekuję i nie nazywa się \&quot;nikt\&quot;. Proszę wybaczyć nie mam już więcej czasu na dyskusję w tym temacie , muszę zająć się własnymi sprawami. Dziękuję za Twoją odpowiedź.
2018-03-14 17:45:25
alouette: mikiww - w Twoim poście jest tyle emocji, że pozwalam sobie przeprosić, jeżeli uraziłam Cię wpisem o, prawdopodobnie członku Twojej rodziny lub znajomym. Jednak, jak każdy odbiorca, mam prawo wyrazić swoje zdanie. Do nagrywania takich filmików w necie i podrabiania starszych kolegów nie trzeba mieć żadnego talentu. Ilość wyświetleń na necie o niczym nie świadczy - zobacz na wyświetlenia gangam style i utworów Chopina. Porozmawiajmy o nim za 10 lat i zobaczymy, kto miał rację. Mam nadzieję, że nie ja i chłopak wyjdzie na ludzi. Pozdrawiam.
2018-03-14 18:08:26
mikiww: ==&gt; alouette<br />Nie uraziłeś mnie i nie masz za co mnie przepraszać, przeprosiny powinieneś kierować do osoby którą moim zdaniem bezpodstawnie obraziłeś. Nie znam osobiście Czuuxa , nie jestem nikim z rodziny, nie oglądałem wszystkich jego filmów, nie jestem jego fanem, mnie po prostu wkur.. ludzie którzy nie znają tematu, nie mają podstaw do oceny i się wypowiadają . Nawet nie raczyłeś odpisać mi na moje podstawowe pytania. Zgadzam się z Tobą \&quot;ilość wyświetleń o niczym nie świadczy\&quot; . Masz też rację że masz prawo wyrazić swoje zdanie, ja chciałem wiedzieć na czym te zdanie zbudowałeś w oparciu na jakich informacjach , twardych faktów. Może czegoś nie wiem i zmieniłbym zdanie - na tym polega dyskusja. Też mam nadzieję że Ty i chłopak wyjdziecie na ludzi. Życzę Wam tego . Pozdrawiam już ostatecznie :)
2018-03-14 20:16:54
krolik bugs: Takich gwiazdorów to na każdym winklu pełno
2018-03-14 22:14:11
Furmón: Jaka sceneria videoclipu \&quot;O co ci chodzi?\&quot; (ruiny) taka i \&quot;piosenka\&quot;, absolutne dno . Takim internet życie ratuje. Niech spróbuje w super talent, zobaczymy co mu tam powiedzą.
2018-03-15 08:20:48
kanaio: No nareszcie ktoś się jego sprawą zainteresował.<br />Czekam :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: