Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Górki Wielkie - pożar opanowany

Powracamy do groźnego pożaru, który wieczorem wybuchł w Górkach Wielkich. Przez kilka godzin z ogniem walczyło kilkadziesiąt jednostek JRG i OSP.

Jak już informowaliśmy, w Górach Wielkich doszło do ogromnego pożaru. Spłonął tartak. Zobacz: Górki Wielkie ogromny pożar.
Zobacz fotoreportaż autorstwa Bartłomieja Kukucza.Po przyjeździe na miejsce straży pożarnej pożarem objęte były pomieszczenia stolarni. Kolejne jednostki podawały prądy wody w obronie na sąsiadujący budynek mieszkalny. Kolejnymi strumieniami przelewano palące się trociny. - Pożar z pomieszczenia przedostał się na dach – relacjonuje Michał Pokrzywa, rzecznik prasowy PSP w Cieszynie. Jedna osoba została poszkodowana, to syn właściciela, został zabrany przez karetkę do szpitala.

- Pożar objął pomieszczenia o powierzchni około 1700 m2. W tej chwili trwają prace dogaszeniowe. Na miejscu pracowało ponad 20 jednostek straży pożarnej. Pożar jest zlokalizowany, przelewane są wyciągane z hali trociny. Główne zasilanie w wodę pochodziło z pobliskiej rzeki Brennicy. Strażacy do rana pozostaną na miejscu – dodaje Michał Pokrzywa.

Posłuchaj

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-04-16 17:27:33
SCI: Ta rodzina straciła dorobek życia, również pracownicy i ich rodziny stracili źródło utrzymania. Ma ktoś pomysł jak zorganizować akcję pomocy?
2018-04-19 14:13:52
jahu: Jaką akcję pomocy? na co, po co ? burżujom, kombinatorom i prywaciarzom ?masz dorobek, radź se sam. Taka jest moja zasada. Pomagać należy tym co nie mają dorobku, są biedni chorzy i nie maja nic.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: