Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Górki i Brenna razem na stoku

Istny raj dla narciarzy z Brennej i Górek przygotowali w niedzielę, 17 marca, działacze Uczniowskiego Klubu Sportowego Brenna-Górki wespół z szefem Ośrodka Narciarskiego Brenna-WęgierSki, Ośrodkiem Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna oraz... aurą.

Dzień wcześniej spadł świeży śnieg, który, w połączeniu z piękną pogodą stworzył idealne warunki do cudownego spędzenia dnia na stoku narciarskim. Dla wielu mieszkańców gminy nie było by to jednak możliwe, gdyby nie decyzja Tomasza Moroszczyka, właściciela Ośrodka Narciarskiego Brenna-WęgierSki, który zadecydował, iż uczestnicy akcji Górki i Brenna razem na stoku jeżdżą co roku całodniowy karnet będą mogli zakupić za jedyna 20 zł.

 Działacze z UKS-u ustawili trasę slalomu i zmierzyli czas przejazdu ponad setce uczestników akcji. Były to jednak bardzo nietypowe zawody. Wszyscy bowiem byli zwycięzcami. Każdy otrzymał pamiątkowy medal, certyfikat z wypisanym czasem przejazdu oraz nagrody. Ci, którzy sportową rywalizację biorą na poważnie, porównywali między sobą czasy wpisane na certyfikatach i ustalali kolejność miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Pozostali jednak potraktowali imprezę jako okazję do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i pożegnania narciarskiego sezonu. Panowała miła atmosfera, a geniusz konferansjerki Jan Staś zadbał, by nikt się nie nudził. Wszyscy zawodnicy otrzymali także bon na kiełbaskę z rożna, po posileniu się mogli więc szusować do późnego popołudnia.

(indi)

Zobacz fotoreportaż>>>

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: