Goleszowski Koncert Noworoczny

W sobotę (13.01) na terenie Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie odbyła się kolejna edycja Koncertu Noworocznego. Zgromadzeni goście mogli cieszyć nie tylko muzyką, która została zapowiedziana w plakacie promującym wydarzenie, ale również dodatkowymi atrakcjami, przygotowanymi przez organizatorów.

Koncert Noworoczny początkowo zakładał występ Zespołu Pieśni i Tańca „Goleszów” w wydaniu dziecięco-młodzieżowym oraz koncert lokalnej orkiestry dętej „Goleszów Band”. Jednak już w samym plakacie promującym wydarzenie organizatorzy zapowiadali niespodzianki i jak się okazało słowa dotrzymali – Dziś przygotowaliśmy dla państwa, zgodnie z obietnicami, niespodziankę – powitała zgromadzonych dyrektor GOK Goleszów Jolanta Warsińska – zamiast obiecanych dwóch atrakcji, będą mogli państwo zobaczyć aż pięć grup artystów, którzy dzisiaj dla nas wystąpią.

Goście zgromadzeni na wydarzeniu mieli więc okazję nie tylko usłyszeć największe przeboje (zarówno świąteczne, jak i dnia powszedniego) w wykonaniu orkiestry dętej, ale również zobaczyć chór młodzieżowy, posłuchać popisów wokalnych lokalnych nauczycieli, czy też podziwiać najmłodszych artystów, czyli dzieci w tradycyjnych strojach ludowych.

Koncert cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, miejsca które nie były zarezerwowane dla artystów zostały wypełnione bez żadnych luk. Przyszli zarówno rodzice, dziadkowie oraz rodzeństwo najmłodszych artystów, ale również wiele osób postronnych, które po prostu chciały w ten sposób przeżyć spotkanie z muzyką w lokalnym wykonaniu. Wstęp na wydarzenie był wolny.

źródło: ox.pl
dodał: JS

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-01-15 14:42:35
megi1006: Pani redaktor chodziła pstrykała zdjęcie za zdjęciem. Wydawało się, że braknie strony. A tu...... łał!!! -niespodziewanka. Kilka. cieniutko. Dziewczynki ze Scholki-zdjęcie podczas próby- w strojach prezentowały się i niebo lepiej. Czyżby Pani redaktor zapomniała włożyć kliszy?????
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją