Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Goleszowianie na stok!

Już 2 lutego mieszkańcy Goleszowa i nie tylko spotkają się na stoku! Gmina organizuje Amatorskie Mistrzostwa w Slalomie Gigancie o Puchar Cieszyńskiej Krainy. Zawody zostaną rozegrane na stoku ''Złoty Groń'' w Istebnej.

Kto z mieszkańców Goleszowa najlepiej jeździ na nartach? O tym będzie można się przekonać już 2 lutego. Wtedy rozegrana zostaną Amatorskie Mistrzostwa w Slalomie Gigancie o Puchar Cieszyńskiej Krainy. Zawody zostaną rozegrane na stoku "Złoty Groń" w Istebnej. – Wziąć udział w zawodach może każdy mieszkaniec naszej gminy oraz gmin wchodzących w skład LGD "Cieszyńska Kraina", który ukończył 18 rok życia – informuje Wojciech Hławiczka, Inspektor ds. oświaty i sportu Urzędu Gminy Goleszów.


Zgłoszenia przyjmowane są pod nr  tel. 33 479 05 20 lub e-mail: whlawiczka@goleszow.pl. Termin zgłoszeń upływa 29 stycznia o godzinie 15.00!


Uczestnicy będą rywalizować w czterech kategoriach: OPEN (kobiety i mężczyźni), 31 – 45 lat (kobiety i mężczyźni), 46 – 60 lat (kobiety i mężczyźni), pow. 60 lat (kobiety i mężczyźni).


Od 9.00 na stoku rozpocznie się weryfikacja uczestników, a same zawody rozpoczną się o godzinie 10.30. Dla wszystkich zawodników zapewniony zostanie ciepły posiłek.


Dla pierwszych 100 osób, które zgłoszą się do imprezy, zapewniony zostanie bezpłatny dowóz autobusowy na trasie Goleszów – Istebna i Istebna – Goleszów. Autobus zabierze uczestników z parkingu usytuowanego pomiędzy budynkiem Urzędu Gminy a Gimnazjum w Goleszowie (ul. Szkolna). Wyjazd o godzinie 8.00 – dodaje Wojciech Hławiczka.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: