Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Goleszów: zwłoki w spalonym garażu

We wtorek (03.12.2019) rano, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej otrzymali wezwanie do pożaru drewnianego baraku w Goleszowie. Na miejscu okazało się, że ogień objął również przylegający do baraku metalowy garaż. Niestety, w budynku znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejsce została wezwana policja i prokuratura.

Do zdarzenia doszło we wtorek (03.12.2019) o godzinie 5:46. Na ulicy Zakładowej w Goleszowie pojawiło się łącznie 9 zastępów straży pożarnej. Niestety, na miejscu znaleziono ciało mężczyzny. Na miejscu działania podjęła policja oraz prokuratura.

- Zgłoszenie dotyczyło pożaru drewnianego baraku. Do baraku przylegał garaż blaszany, w którym składowane były trociny. Ogień zajął również ten budynek. Odłączono prąd. Na ogień podano dwa prądy wody w natarciu, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. Gdy strażacy przystąpili do prac rozbiórkowych, w garażu znaleźli zwłoki – wyjaśnia st. Kpt. Michał Pokrzywa, oficer prasowy cieszyńskiej PSP.

Na miejscu pojawiła się policja i prokuratura, która rozpoczeła działania, mające na celu wyjaśnienie, co zaszło. Aktualnie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Na miejsce wezwano również biegłego z zakresu pożarnictwa, który ma ustalić, co było przyczyną pojawienia się ognia.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-12-03 16:28:00
krzysztofmn: a co nowego w m a f i i? - ano po staremu, trwa dobór i selekcja nowych e l i t : "Maciej Żukowski nie jest już szefem departamentu podatków dochodowych w Ministerstwie Finansów. To jeden z czterech dyrektorów w resorcie, którzy podpisali się pod raportem do premiera, w którym informowali o podejrzeniach, że do paliwowej spółki należącej do byłych i obecnych ludzi służb, wyciekały informacje o szykowanych wobec niej akcjach."
2019-12-03 16:59:15
donekT: ...ludzi służb... Zabrzmiało "Starymi Kiejkutami"- Czyżby pupilek coś sugerował w sprawie tematyki artykułu? Tak nawiasem, gdzie i kto przeszkolił Jacka Żakowskiego???
2019-12-03 17:10:13
krzysztofmn: "W październiku tego roku powstał wewnętrzny raport na ten temat, który miał trafić do nowego ministra finansów Tadeusza Kościńskiego, a potem do premiera. Miał zawierać sugestie o "sprzyjaniu mafii VAT-owskiej i blokowaniu wymierzonych w nią działań" – ujawniła "Rzeczpospolita". Sprawa powinna zaalarmować służby państwa, ale nic takiego nie zaistniało – dodał dziennik. Dyrektorzy, którzy podpisali się pod raportem, zaczęli być szykanowani . Najpierw jednego zwolniono, a trzech kolejnych otrzymało pisma od prawników wzywające w imieniu szefów Krajowej Administracji Skarbowej do przeprosin i wycofania się z treści raportu. Alternatywą była dymisja. Pracę stracić miał też Wojciech Śliż, dyrektor departamentu odpowiedzialnego za VAT. Pierwszy zwolniony urzędnik to Marcin Kopczyk, dyrektor Departamentu Nadzoru nad Kontrolami MF. Kopczyk w administracji skarbowej brał udział w wykryciu setek karuzeli VAT, opracował też razem z zespołem nowatorski algorytm wykrywania i system eliminowania karuzel VAT."
2019-12-03 18:26:15
utopiec: Krzysiu@ Pier.....lisz jakbyś tydzień głodował.. Co to ma wspólnego z Goleszowem? Nawet o zwłokach zapomniałeś. No cóż. Zdarzają się ludzie którzy za wszelką ceną chcą zaistnieć.
2019-12-03 20:33:17
krzysztofmn: także kompletnym ł o s i o m i lokalnym b a n a s i o m dziękuję za uważną lekturę moich postów i zachęcam do dalszego ich studiowania, z panem bogiem
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: