Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Goleszów: wkrótce kolejne remonty dróg gminnych

Remonty ulic - Astrów i Cichej w Goleszowie, Górnej w Dzięgielowie i Osiedlowej w Bażanowicach trwają od środy (14.10), a w najbliższym czasie rozpocząć się mają prace na kolejnych czterech odcinkach.

Mowa o ulicach Osiedlowej w Kisielowie, Rozdroże na granicy Goleszowa i Cisownicy, Skowronków w Puńcowie oraz Targoniny w Dzięgilowie. Koszty ich modernizacji w całości są pokrywane z Funduszu Sołeckiego, którego pierwszą edycję w tym roku zorganizował goleszowski magistrat.

- Zdaję sobie sprawę, iż informacja o kolejnych remontach dróg spotka się z jednej strony z radością mieszkańców, którzy wielokrotnie zwracali uwagę na kiepski stan tych odcinków, jak i apelem ze strony osób, które nadal czekają na poprawę stanu dróg w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Wszystkich państwa zapewniam, iż pracownicy Urzędu Gminy dokładają wszelkich starań, by modernizacje realizowane były sprawiedliwie tj. w każdym sołectwie, możliwie szybko i jako kompleksowe rozwiązanie problemu, który jest efektem braku inwestycji drogowych na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat - podkreśla Sylwia Cieślar na portalu gminy Goleszów.

KR/UG Goleszów

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-16 20:41:51
góry: 20 LAT to trwało i jest nowy asfalt od Goleszowa do Dzięgielowa, teraz jeszcze ktoś by mógł zadbać o utrzymanie tego co było wcześniej zrobione ,chodzi o odcinek który od zamku w Dzięgielowie do góry jeszcze troche i się zacznie rozpadać powoli bo woda już sobie wyrzeźbiła koryto i podmywa jezdnię.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: