Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Goleszów - mecz władz PZPN-u

Już w piątek - 14 stycznia na goleszowskim „Orliku” przy ulicy Sportowej odbędzie się mecz władz PZPN-u z udziałem między innymi Z. Kręciny. Temu niecodziennemu wydarzeniu sędziował będzie - Michał Listkiewicz.

W dniach od 14-16 stycznia PZPN uczestniczyć będzie w Sympozjum odbywającym się w Ustroniu, którego tematem będzie EURO 2012. Korzystając z tej okazji pojawiła się możliwość zorganizowania meczu pokazowego piłki nożnej. - Organizatorzy wybrali Orlik w Goleszowie, który znajduje się najbliżej – wyjaśnia Przemysław Misiarz prezes klubu LKS Goleszów - Zawodnicy zjadą się około godziny 18.00, a sam mecz rozpocznie się godzinę później.

Jedna z potwierdzonych wiadomości wskazuje, że sędzią meczu będzie Michał Listkiewicz, mają pojawić się również inni działacze PZPN-u, między innymi Z. Kręcina.

- Na chwilę obecną organizator nie podaje wszystkich nazwisk, także sami do końca nie wiemy, kto będzie obecny – mówi P. Misiarz – Jedno jest pewne - zapowiada się wyjątkowe wydarzenie, na którym pojawi się wiele osób, a i kibiców również nie zabraknie. Zapraszamy więc na godzinę 19.00.

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: