Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Goleszów: ŁZY na pożegnanie lata

To pożegnanie, którego nie możesz przegapić! W Goleszowie już jutro, 2 września wystąpi zespół ŁZY! Wstęp wolny!

ŁZY to zespół poprockowy powstały w 1996 roku. Największymi przebojami grupy są Agnieszka już dawno..., Narcyz się nazywam, Jestem jaka jestem, Oczy szeroko zamknięte, Gdybyś był oraz Puste słowa. Ich najpopularniejsze albumy to „W związku z samotnością” i „Nie czekaj na jutro”.

Zespół był niejednokrotnie nagradzany, otrzymał m.in. Mikrofony Popcornu za Zespół Roku oraz Przebój Roku 2004 za przebój „Oczy Szeroko Zamknięte”, koncertował nie tylko w Polsce czy Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych.

Posłuchaj piosenki „Życie jest piękne” z nowej płyty płytę zespołu Łzy, na którym znajduje się 20 największych hitów zespołu Łzy oraz 10 zupełnie nowych premierowych piosenek.Portal OX.PL jest patronem medialnym koncertured.
 

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-09-02 08:29:46
MarcinD: Dlaczego w tym \"artykule\" nie ma podanej tak podstawowej informacji jak GODZINA rozpoczęcia? Że nie wspomnę o miejscu w którym odbędzie się koncert?
2016-09-03 09:31:28
znajomy73: Powiem tylko tyle: BYŁO WARTO !!!! dziękujemy Pani Dyrektor GOK-u - Jolancie Warasińskiej i czekamy na kolejne tak wspaniałe koncerty.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: