Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Goleszów: kolejne gminne drogi wyremontowane

Zakończył się remont dwóch ulic na terenie gminy Goleszów: Targoniny, która przebiega przez Dzięgielów i Bażanowice oraz Sportowej w Kisielowie. Inwestycje zostały sfinansowane ze środków z budżetu gminy oraz Funduszu Sołeckiego.

- Cieszę się, że efekty prowadzonych od kilku tygodni remontów zaczynają być widoczne w kolejnych sołectwach. Przed nami jeszcze sporo pracy, by sprostać oczekiwaniom mieszkańców. Proszę zatem o cierpliwość i wyrozumiałość. Na bieżąco prowadzone są bowiem analizy dotyczące możliwości realizacji kolejnych prac - mówi Sylwia Cieślar, wójtka gminy Goleszów, cytowana przez portal tamtejszego magistratu.

Remonty kolejnych gminnych dróg mają zakończyć się do końca roku.

KR/UG Goleszów

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-23 11:50:21
tom lem: ... nie jak budowniczy pod mostem, ONI idą czwórkami, po swojej nawierzchni. Ostatni koń we wsi rży i przebiera kopytami ;-)
2020-11-23 13:32:22
SzpiegZNadOlzy: Oczywiście pięknie, że w naszej gminie ulice są remontowane. Ja chciałem tylko zapytać o ul. Kojkowicką. Kiedy będzie remontowana? To wstyd i słaba wizytówka, jaką witamy naszych czeskich sąsiadów każdego dnia. O zawieszeniach goleszowskich samochodów to już nie wspomnę.
2020-11-26 13:19:53
Tustela: - też bym chciał zapytać o placyk przed sklepem w Cisownicy i dojazd do przedszkola ,Kościoła i posesjii, trochę wstyd panie szołtysie i panni wójt....na Kopieniec droga jest ok, brawo Wy....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: