Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Goleszów: Czy próbowano porwać dziecko?

Jak informują nas czytelnicy, w miniony poniedziałek (07.06) w Goleszowie miało dojść do próby porwania dziecka.

O sprawie dowiedzieliśmy się od czytelnika. W Goleszowie miało dojść do próby porwania dziecka. Policja na razie nie  podaje żadnych informacji - jedyne, co mogę obecnie powiedzieć, to że faktycznie w poniedziałek miało miejsce zdarzenie kryminalne z udziałem osoby małoletniej - poinformował asp. Krzysztof Pawlik, Oficer Prasowy cieszyńskiej KPP. O sprawie będziemy informować.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-06-09 08:27:30
renegatt: Zboczeńców nie brakuje
2021-06-09 09:15:42
ktoś: Dawno, dawno temu, jak Kopaczka rzucała kamieniami w dinozaury, często kierowcy podrzucali nas do domu w drodze ze szkoły. O żadnych takich incydentach nie słyszałem, no może poza czarną wołgą, o której wszyscy mówili, ale nikt nie widział. Ale teraz bałbym się kogoś przybrać w obawie o posądzenie o nie wiem co.
2021-06-09 16:55:17
Leszek56: Dziewczynkę, która szła drogą zaatakował facet w kominiarce. Założył jej worek na głowę, żeby nic nie widziała i zaciągnął do lasu. Dzięki Bogu, że udało się jej uciec, ale sprawca dalej pozostaje na wolości. Dlatego bardzo proszę bez zbędnych komentarzy. To wstrząsnęło naszą okolicą :( Po prostu horror w biały dzień.
2021-06-10 08:01:08
krzysztof mm: kto myśli, że wszyscy zboczeńcy zostali sprzedani przez Dziwisza do seminarium w Orchard Lake w USA ten się myli
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: