Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gofry wracają na Rynek!

Gofrożercy szykujcie się! Już w środę, 19 czerwca na Rynku będzie można zajadać się słodkim przysmakiem. I to w szczytnym celu!

Akcja kulinarna „Gofry jak marzenie” to akcja podopiecznych przy wsparciu terapeutów z Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Cieszynie wpisała się na stałe w kalendarz cieszyńskiego kulturalnego rozkładu jazy.  W ubiegłym roku, z uwagi na remont Rynku, akcja przeniosła się do Parku Pokoju. W tym roku gofry wracają na cieszyński rynek:

- Pierwsze w tym roku gofrowe szaleństwo organizowane przez nasze stowarzyszenie czekać będzie na Was na płycie cieszyńskiego rynku. 19.06. w godzinach od 12.00-17.00 nasi uczniowie będą serwować przepyszne gofry, które zyskały w śród lokalnej społeczności ogromne uznanie. W tym dniu Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Cieszynie będzie prowadziło zbiórkę publiczną – zapraszają Organizatorzy.

Głównym celem tej i podobnych akcji jest promowanie aktywności społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością intelektualną. W ubiegłym roku zbierano na rozbudowę placówek w Bażanowicach [Pisaliśmy: Bażanowice. Ośrodek cieszyńskiego koła PSONI zostanie rozbudowany ], w tym na ich wyposażenie.

- Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na wyposażenie nowego budynku Niepublicznych Placówek Rehabilitacyjno-Oświatowych w Bażanowicach - informują Organizatorzy.

Akcja pod patronatem medialnym OX.PL

NG

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: