Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gofry jak marzenie

Już w najbliższą środę (28.09.2011) na cieszyńskim Rynku będzie można skosztować pysznych gofrów. To idealna gratka dla wszystkich łasuchów, którzy kochają słodkości. 

Gofry z cukrem, musem jabłkowym, dżemem, z bitą śmietaną i posypką czekoladową, czyli do wyboru i do smaku. "Gofry jak marzenie" to kolejna impreza, po "Święcie pieczonego placka ziemniaczanego", która powstał dzięki Polskiemu Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Cieszynie. Podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego prowadzonego przez PSOUU dzięki takim przedsięwzięciom pokazują swoje możliwości i umiejętności. 

Na zakup słodkich gofrów z pewnością nikogo namawiać nie będzie trzeba. Podopieczni Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym świetnie sobie radzą w przygotowaniu posiłków. Udowodnili to nie raz, ostatnio również podczas "Święta pieczonego placka ziemniaczanego". Wtedy chociaż pogoda zawiodła, placki były, ze palce lizać. 

- Takie imprezy są bardzo potrzebne – podkreślają organizatorzy – pokazują możliwości osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz to, jak wiele mają do zaoferowania. Integrują ze społecznością lokalną i zmieniają nastawienie wobec osób niepełnosprawnych. 

Warto podkreślić, że całkowity dochód  z tej imprezy zostanie przeznaczony na budowę nowej siedziby w Bażanowicach. - Serdecznie wszystkich zapraszamy na słodką ucztę!!!  - zachęcają pomysłodawcy.

 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: