Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Godzina w windzie

Nie zawsze przemieszczając się windą mamy pewność, że dotrzemy do celu szybciej niż gdybyśmy używali własnych nóg. Czasami podróż, która powinna trwać kilkanaście minut potrafi się znacznie przedłużyć.

W minioną sobotę (11 czerwca) około godziny 20.25 Straż Miejska w Cieszynie otrzymała zgłoszenie o osobach uwięzionych w windzie. - W godzinach wieczornych doszło do uszkodzenia dźwigu - windy do przewozu osób na teren Wzgórza Zamkowego – informuje SM w Cieszynie.

Informacje o uwięzionych osobach w windzie strażnicy otrzymali od Straży Pożarnej. Po przybyciu na miejsce zgłoszenie potwierdziło się. Trzy uwiezione w windzie dziewczyny spędziły w swoim towarzystwie prawie godzinę. Za pośrednictwem dyżurnego Komendy SM na miejsce zdarzenia został sprowadzony pracownik serwisu, który naprawił windę.

Na szczęście „przygoda z windą” zakończyła się szczęśliwie. - Wszystko odbyło się sprawnie, bez paniki. Pracownik serwisu przybył na miejsce zaledwie w kilka minut po wezwaniu – dodaje Straż Miejska w Cieszynie.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: