Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gmuzdek nowym wiceprzewodniczącym rady

Po odwołaniu z funkcji przewodniczącego Rady Gminy Chybie Mirosława Wardasa i wyborze nowego w osobie Leszka Joska, przyszedł czas na wybór wiceprzewodniczącego. Podczas wczorajszej (12.07) sesji radni w drodze tajnego głosowania wybrali Piotra Gmuzdka.

Jednym z projektów uchwał nad którym pochylili się radni podczas wczorajszej (12.07) sesji Rady Gminy Chybie był wybór Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Chybie. Po wyborze członków do Komisji Skrutacyjnej przystąpiono do tajnego głosowania. Dodajmy, iż zgłoszono tylko jedną kandydaturę, a mianowicie radnego Piotra Gmuzdka. Z 14 radnych 12 osób głosowało za kandydaturą Gmuzdka, zaś 2 osoby wstrzymały się.  Tak więc radny Piotr Gmuzdek został w Gminie Chybie nowym wiceprzewodniczącym.

Zmiany które zaszły w ostatnim czasie w Radzie Gminy Chybie wpłynęły również na zmiany w składzie stałych komisji Rady. W związku z tym przegłosowano wczoraj odpowiednią uchwałę wprowadzającą drobne poprawki. I tak w Komisji Budżetu, Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, Gospodarki Przestrzennej i Mieszkaniowej Piotra Gmuzdka zastąpi Mirosław Janusz. W Komisji Przestrzegania Prawa, Spraw Socjalnych i Ochrony Zdrowia Piotra Gmuzdka zastąpi Mirosław Wardas. Zmiany zaszły również w składzie osobowym Komisji Środowiska, Rolnictwa, Gospodarki Wodnej i Leśnej. Mirosława Janusza zastąpi radny Mirosław Wardas.

 

Pisaliśmy:  Przewodniczący Rady odwołany

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: