Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gmina Istebna ma nowego radnego

Uroczyste zaprzysiężenie nowego radnego Gminy Istebna miało miejsce podczas wczorajszej (14.10) sesji Rady Gminy. Tym samym do grona samorządowców dołączył Jan Bocek.

Od środy (14.10) Jan Bocek jest już pełnoprawnym radnym Gminy Istebna. Na wczorajszej sesji Rady Gminy wręczono mu zaświadczenie o wyborze radnego. Bocek złożył także uroczyste ślubowanie. Nie zabrakło gratulacji i podziękowań. Chcę być radnym odpowiedzialnym za gminę, za mój okręg, za tą naszą małą ojczyznę – mówił Bocek.

Skład Rady Gminy Istebna zmienił się na skutek rezygnacji z funkcji radnego Łukasza Calika. Tym samym w okręgu wyborczym nr 6 konieczne stało się przeprowadzenie wyborów uzupełniających. W związku z tym, iż komisja wyborcza zarejestrowała tylko jednego kandydata głosowanie się nie odbyło. Automatycznie nowym radnym został jedyny  kandydat, czyli Jan Bocek.

Jan Bocek startował w minionych wyborach samorządowych z KWW Wspólne Dobro jednak nie udało mu się uzyskać wówczas mandatu. Co ważne Bocek ma już doświadczenie w samorządzie. Radnym został nie po raz pierwszy, a po raz piąty. 

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-18 00:45:28
Herr Flick: A wójt ten sam? Dalej wraca z roboty poboczem? \"Co z tą Polską?\"
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: