Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gmina Hażlach podsumowała 2021 rok

Hażlach zaprezentował raport o stanie gminy za 2021 rok. Sesja Rady Gminy w tej sprawie zaplanowana jest na środę 29 czerwca.

Raport o stanie gminy dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej. Liczba mieszkańców gminy na koniec 2021 roku wynosiła 10495, czyli o 49 osób mniej niż w 2020r. W gminie urodziło się 103 dzieci – 41 chłopców i 62 dziewczynki. W związek małżeński wstąpiło 109 osób, czyli aż o 24 więcej niż w ubiegłym roku.

Gmina informuje, że w celu zapoznania się z Raportem o stanie Gminy Hażlach za rok 2021 oraz pobrania wzoru zgłoszenia udziału w debacie nad raportem można m.in.  skorzystać ze stanowisk komputerowych znajdujących się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Hażlachu (ulica Główna 37) i jej filiach (Kończyce Wielkie, ulica Księdza Olszaka 8 oraz Pogwizdów, ulica Katowicka 5).

Sesja Rady Gminy w celu rozpatrzenia raportu zwołana jest na dzień 29 czerwca 2022 i rozpocznie się w sali sesyjnej Urzędu Gminy Hażlach o godzinie 15.30. Mieszkaniec Gminy Hażlach, który chciałby zabrać głos, składa do przewodniczącego Rady Gminy pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób. Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy.

 

MD

źródło: ox.pl
dodał: md

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-06-27 16:55:25
Władek na skuterze: Urodziło się 103 dzieci ,109 slubów ale tez wydazylo sie to---- ,wojt dostał o 6000 brutto podwyżki,śmieci znowu poszły do góry,podatek od nieruchomości też poszedł góry,pobocza nie obsypane kamykami,tego nie napisanio ale najważniejsze że hrabina w konczycach wypiła herbatkei
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: