Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Głosujmy na Beskidzką 5

Beskidzka 5 walczy o tytuł Najlepszego produktu turystycznego w plebiscycie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną. Swoje głosy na Beskidzką 5 należy oddawać przez Internet.

To już kolejna edycja plebiscytu sygnowanego przez Polską Organizację Turystyczną na Najlepszy Produkt Turystyczny - wybór Internautów. Za pośrednictwem serwisu otoWakacje.pl, każdy może oddać głos na jego zdaniem najlepszą polską atrakcję turystyczną.

Beskidzka 5 to mikroregion turystyczny składający się z pięciu gmin położonych w Beskidzie Śląskim: Brennej, Istebnej, Szczyrku, Ustronia i Wisły. Beskidzka 5, każda ma do zaoferowania wiele atrakcji. Brenna – siła spokoju – stanowi świetny punkt wypadowy do wędrówek po górskich szlakach. Tutaj bierze początek sześć dobrze oznakowanych tras, prowadzących na: Równicę, Błatnią, Kotarz, Grabową, Trzy Kopce i Klimczok. Istebna – siła tradycji – słynie przede wszystkim z żywej kultury góralskiej: pięknych strojów regionalnych, zespołów folklorystycznych, kapel, rzemiosła i twórczości ludowej, w ramach której na szczególną uwagę zasługują znane na całym świecie koronki koniakowskie. Ze Szczyrku – siła energii – każdy miłośnik aktywnego wypoczynku wyjedzie zadowolony i zechce przyjechać kolejny raz – górskie wycieczki, turystyka rowerowa i konna, sporty zimowe, sporty ekstremalne, paragliding, nordic walking czy eksploracja jaskiń to tylko nieliczne propozycje „naładowania akumulatorów”. W sezonie zimowym na turystów czeka największa ilość tras i wyciągów narciarskich w Polsce. Ustroń – siła zdrowia – to jedyne w Beskidzie Śląskim miasto wczasowo – uzdrowiskowe, położone w dolinie rzeki Wisły, pomiędzy zboczami Czantorii i Równicy. Oferuje nie tylko wypoczynek, ale również rehabilitację i leczenie chorób układu ruchu, krążenia, dróg oddechowych i układu nerwowego. Wisła – siła źródeł – zapewnia górskim piechurom niezapomniane widoki na 150 km malowniczych szlaków turystycznych, a lubiący nizinne spacery, mogą skorzystać z deptaków wokół Jeziora Czerniańskiego. Zimą można skorzystać z jednego z kilkunastu wyciągów narciarskich oraz tras zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności.

Beskidzka 5 jest jednym z najwyżej ocenianych produktów turystycznych w Polsce. Do tej pory Beskidzka 5 otrzymała 16 procent oddanych głosów internautów. Głosowanie trwa do 17 października do godz. 12.00. Aby zagłosować  należy wejść na stronę internetową http://www.produkt-turystyczny.otowakacje.pl/show/id/663 zagłosować i uzasadnić swój wybór spośród autorów najciekawszych uzasadnień jury wybierze 12 laureatów. Z kolei zwycięski produkt turystyczny zostanie nagrodzony internetową kampanią reklamową w serwisach Grupy Allegro.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: