Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gloria zaprasza: Pomocne serca

“Ten tylko ma ofiarne serce, kto je ma dla drugich” . Ogromne zniszczenia dokonała tegoroczna powódź, która przelała się przez nasz kraj dlatego nie bądźmy obojętni wobec tych , którym kataklizm powodzi zabrał niejednokrotnie cały dorobek życia. POMÓŻMY! choć w części złagodzić nieszczęśliwy los ludzi !  

Chór “Gloria” organizuje w kościele ewangelickim św. Trójcy w Skoczowie KONCERT CHARYTATYWNY, który odbędzie się w dniu 11.06.2010r.(piątek) o godz. 17.00. Udział zapowiedziało już 10 zespołów i chórów oraz orkiestra, które działają na terenie Gminy Skoczów m.in. z Pogórza, Ochab, Bładnic i Skoczowa. Po koncercie będą zbierane dobrowolne datki, które w całości zostaną przekazane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie z przeznaczeniem dla najbardziej potrzebujących, oczekujący naszej pilnej pomocy.  

PAMIĘTAJ! 11 czerwca br.(piątek) godz. 17.oo. Przyjdź na koncert! zaproś w naszym imieniu Twoją rodzinę , przyjaciół, sąsiadów, znajomych . Dziś pomóżmy tym, którzy tej pomocy od nas oczekują, jutro możesz Ty jej potrzebować. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętny trudny los drugiego człowieka.
 

źródło: Chór Gloria
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: