Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

'Gliniarze' w przedszkolu

Dzielnicowi z cieszyńskiej komendy odwiedzili cztery Przedszkola. Tematem każdego spotkania było bezpieczeństwo najmłodszych w domu i na ulicy. Dzieci zobaczyły także z bliska sprzęt wykorzystywany przez funkcjonariuszy w codziennej służbie. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało prezent - elementy odblaskowe.

Dwaj dzielnicowi z cieszyńskiej komendy odwiedzili cztery Przedszkola z terenu Cieszyna: Przedszkole nr 4, Przedszkole nr 18, Przedszkole nr 7, Przedszkole Towarzystwa Ewangelickiego.

- Mundurowi podczas każdego spotkania przekazali maluchom jak uniknąć niebezpieczeństw w trakcie zabaw w przedszkolu, w domu i na ulicy, a także w kontakcie z obcymi ludźmi. Stróże prawa przekazali również podstawowe informacje o bezpieczeństwie na drogach. Policjanci uczyli najmłodszych poprawnego przechodzenia przez przejścia dla pieszych i tłumaczyli jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Dużo emocji wśród dzieci wzbudziła prezentacja sprzętu wykorzystywanego przez funkcjonariuszy w codziennej służbie oraz policyjny radiowóz. – relacjonuje asp. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej Policji

 Na zakończenie cieszyńscy dzielnicowi wręczyli maluchom odblaskowe elementy.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: