Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gitarzysta Lunatypu zagra... we własnym domu

Michał Kasztura będzie trzecim artystą, który zagra koncert w ramach projektu Domowe Granie. Występ muzyka będzie można obejrzeć w piątek jutro (24.04) o 19:00 za pośrednictwem Facebooka Cieszyńskiego Ośrodka Kultury Dom Narodowy.

Po występach zespołu Kasia & Błażej oraz Krzysztofa Gawlasa, swoje autorskie kompozycje (z pogranicza popu, soulu i jazzu) zaprezentuje gitarzysta znany z takich zespołów jak CME czy Lunatyp. - Z tym drugim był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany na licznych konkursach i przeglądach muzycznych. Artysta jest też związany z Cieszyńskim Ośrodkiem Kultury, gdzie prowadzi zajęcia Amatorskiej Grupy Gitarowej - mówi Łukasz Bielski z Domu Narodowego. 

O Lunatypie, którego gitarzystą jest Michał Kasztura, pisaliśmy już wielokrotnie na naszych łamach. Grupa jest znana z tego, że lubi koncertować w nietypowych miejscach - ma za sobą występy na dachu budynku, w tramwaju, a w listopadzie ubiegłego roku zagrała w cieszyńskim więzieniu - pisaliśmy o tym tutaj. Muzycy byli także naszymi Gośćmi: 

KR/COK Dom Narodowy

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: