Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gigantyczny karambol w Międzyświeciu

W Miejscowości Międzyświeć na drodze S1 prowadzącej do Cieszyna doszło do poważnego karambolu. Na chwilę obecną trudno jest ustalić ile samochodów wzięło w nim udział. Gęsta mgła powodowała, że na miejscu dochodziło do kolejnych stłuczek.

Droga jest całkowicie zablokowana.  

- Trudno zliczyć na chwilę obecną ile pojazdów uczestniczyło w tej stłuczce. Panuje tutaj niesamowity chaos – mówi uczestnik zdarzenia - Samochody osobowe zaczęły „wbijać się” między TIRy, które uderzały w kolejne. Niektóre próbując się ratować zjeżdżały na pobocze.

Karambol przeniósł się również na dwupasmówkę w stronę Bielska. - Zatrzymujący się na wysokości wypadku TIR spowodował efekt domina. Gęsta mgła powodowała, że jadące pojazdy nie mogąc wyhamować najeżdżały na kolejne. Niektóre samochody próbując się ratować powpadały do rowów i na pobocza, inne powbijały się między TIRy. Ciężko w tej chwili określić od kogo całe to zdarzenie się zaczęło, panuje tu ogólne zamieszanie, ludzie nie wiedzą co się dzieje. Widziałem karetkę, która próbowała ratować kierowcę, który osobówką wjechał między TIRy - mówi obserwator zdarzenia.

Mamy sygnał, że policja prowadzi w chwili obecnej i od Skoczowa i od Cieszyna objazdy starą drogą.  Nikt już nie jest wpuszczany na dwupasmówkę.

aktualizacja 15.05
Jak się dowiedzieliśmy w wypadku zginęła jedna osoba a 8 rannych zostało przewiezionych do szpitali w Bielsku i Cieszynie.

Jeżeli byłeś świadkiem karambolu i masz zdjęcia z miejsca wypadku - prześlij je nam na adres kontakt@ox.pl

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: