Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Generacja t. zaprasza

Gry, zabawy, dobry humor i dużo, dużo więcej. W wakacje nie trzeba się nudzić, wystarczy przyjść na boisko obok Gimnazjum nr 1 w Cieszynie (ul. Michejdy 1) w dniach od 18 do 23 lipca. O atrakcje zadbała Generacja t. 

Grupa młodych wolontariuszy zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. - Dbamy o to, by dzieciom nie doskwierała nuda – podkreśla Asia Wrzecionko – Przez to, co tutaj robimy chcemy powiedzieć, że życie nie musi być szare i zawsze można wszystko zmienić.

Generacja t. pracuje z dziećmi, młodzieżą, pomaga ubogim, uzależnionym, całym rodzinom…- Organizujemy spotkania, zajęcia praktyczne, koncerty, projekcje, prelekcje, rozgrywki sportowe, konkursy, ale nie tylko wykonujemy również prace społeczne na rzecz osób chorych, samotnych, ubogich, a wszystko po to, by dać ludziom nadzieję, by pokazać, że… MOŻNA ŻYĆ INACZEJ! - dodaje Błażej Milczarczyk.

Zajęcia z dziećmi odbywać się będą codziennie – od godziny 10.00 – 13.00. Spotkania prowadzone są w oparciu o różne programy autorskie, których celem jest zaszczepienie wartości chrześcijańskich oraz nauczanie prawd biblijnych poprzez aktywny udział dzieci w różnych formach ekspresyjnych (zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe).

Dla młodzieży Generacja t. przygotowała również wiele ciekawych propozycji. Zajęcia z młodzieżą odbywać się będą codziennie od godziny 17.00 do 19.00. Spotkania prowadzone będę w formie klubów młodzieżowych. W programie koncerty, prezentacje multimedialne, dyskusje...

- Działamy w całej Polsce od kilku ładnych lat. Nasze działania przeniosły się do większych miast. Chcemy dotrzeć do dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących, ale na spotkania zapraszamy wszystkich chętnych. Oprócz zabawy znajdziemy również czas na rozmowę. Nie będziemy się nudzić - zachęcają organizatorzy.

 

BsK


 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: