Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gaz na Targowej

Dzisiaj (13.12) tuż przed godziną ósmą strażacy zostali wezwani na ulicę Targową w Skoczowie. Mieszkańcy w jednej z kamienic wyczuwali woń gazu.

4 wozy bojowe z JRG i OSP brały udział w akcji na ulicy Targowej w Skoczowie. Mieszkańcy kamienicy wyczuli woń gazu. Na miejsce skierowano pogotowie gazowe. Okazało się, że doszło do nieszczelności przy podgrzewaczu wody. Nikomu nic się nie stało, kiedy przyjechało pogotowie gazowe, przekazano im miejsce.
- Wcześniej mieszkanie było przewietrzone, więc wydawało się, że był to fałszywy alarm, ale rzeczywiście, w momencie włączenia pieca, dało się wyczuć charakterystyczny zapach gazu. Była nieszczelność w instalacji. Zabezpieczyliśmy teren do czasu przybycia pracowników gazowni – informuje Michał Swoboda, rzecznik prasowy cieszyńskiej straży pożarnej.

Strażacy interweniowali dzisiaj także w Górkach. Zostali wezwani do przedszkola. - Stopieniu uległa plastikowa oprawa świetlówki. Nikomu nic się nie stało, dzieci zostały przeprowadzone do innego pomieszczenia - dodaje rzecznik.

Cały czas strażacy usuwają też skutki silnego wiatru. Dzisiaj cięli drzewo oparte o przewody energetyczne w Wiśle na Kozińcach.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-12-13 09:54:33
ferda13: 4 wozy bojowe? A nie lepiej było zadzwonić na pogotowie gazowe
2017-12-13 17:02:35
krzysztof.mm: gdzie te czasy, kiedy w miasteczku naprawdę coś się działo, kiedy na przykład Ratusz i Plebania na gwałt się przemeblowywały po nietrafionym dusz zbliżeniu, albo gdy pani Prezes od Burmistrza zwinęła ogon, miejską kasę, auto i poszła w długą... (nota bene, ta pani się znalazła?)
2017-12-13 17:41:14
skuter66: Wybiegnij nagi na rynek, wykąp się w fontannie , wybij witrynę sklepową może dobrze ci to zrobi.
2017-12-13 18:23:17
krzysztof.mm: proszę bardzo, jedynie mocno zdefektowane skutery zostały
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: