Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gala Zasłużonych dla miasta/sołectwa

W piątek (07.06) w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie odbyła się gala zasłużonych dla miasta/sołectwa. Uhonorowano osoby zasłużone dla naszej gminy. Fot. Bartłomiej Kukucz
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-06-08 13:29:13
bronek91: miasta/sołectwa??? Przecież na obszarze miasta również znajdują się jednostki pomocnicze gminy. Zatem jednostka pomocnicza innej jednostce pomocniczej nie jest równa? Szczególny przypadek promowania sołtysowskiej oligarchii z konkretnym sołtysem szulerem/oszustem i zarazem sługą nie mieszkańców, ale !deweloprów! na czele. Aż dziwi, iż inni sołtysi nie brzydzą się obecnością w jego towarzystwie. Pomijam już kwestię, jaki procent mieszkańców reprezentują poniektórzy sołtysi.
2019-06-08 13:45:30
bronek91: W ogóle na terenie gminy powinna odbyć się debata w kwestii zasadności funkcjonowania poszczególnych jednostek pomocniczych gminy, ich przydatności, ponoszonych kosztów i realizacji zasady demokracji bezpośredniej. Niekiedy sołectwa zaczynają przypominać swoiście pojmowane UTW lub prywatne FOLWARKI POSZCZEGÓLNYCH FAMILII, czasem już dynastii. Czy realne jest podjęcie tematu likwidacji lub reorganizacji sołectw? Śmiem wątpić, jak zwykle zabraknie WOLI POLITYCZNEJ, a poniektórzy lokalni politrucy niechętnie zrezygnują z taniego narzędzia rozpoznawalności w najbliższej okolicy i korowego elektoratu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: