Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

FSU SANTA JAM 2012

Część z nas już wygląda śniegu, by móc poszusować na stokach. Natomiast członkowie Stowarzyszenia Freestyle Sports Union nie zwracają uwagi na pogodę. Organizują kolejne zawody na Cieślarówce na FSU APO Freestyle Park - jedynym stoku z przeszkodami w Cieszynie.

Są tak zajawieni, że nie czekają aż spadnie biały puch! Jeśli śniegu nie będzie, to sami przygotują trasę przywożąc go z okolicznych lodowisk, by grono regionalnych riderów mogło zaprezentować swoje umiejętności w jeździe na desce czy nartach.

Zapraszamy więc absolutnie wszystkich 8 grudnia (sobota) na zawody „FSU SANTA JAM 2012”, które odbędą się na stoku Cieślarówki przy ul. Rajskiej. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 12.00, a zakończenie na 16.00. W tym czasie przewidziane są treningi, zawody w trybie jam session i finał.

Nie zapomniano również o czasoumilaczu w postaci muzyki, która będzie grana przez DJ Teddybear’a. W rolę Mikołaja wcieli się firma APO Snowboards, która jest zarówno sponsorem nagród jak i samego Snowparku. Elfami wspomagającym „Mikołaja” będzie Pizzeria La Nostra zapewniająca ciepły posiłek dla zawodników, Fritz-Kola Polska racząca pobudzającymi napojami z dużą zawartością kofeiny oraz Galeria 13 dostarczająca wysokiej jakości wydruki.

W trakcie imprezy odbywać się będzie również nabór do prowadzonego przez Stowarzyszenie klubu sportowego. Ponadto w trakcie trwania imprezy będzie można wziąć udział w warsztatach snowboardowych i każdy będzie miał możliwość spróbowania swoich sił w jeździe na popularnej desce. Profesjonalni riderzy bezpłatnie udzielą wskazówek dotyczących jazdy od poziomu totalnie początkującego aż po zaawansowane tricki i ewolucje.

Po zawodach zapraszamy na 20.00 na after do Kubokawiarnii Presso na wzgórzu zamkowym, gdzie będzie można odpocząć przy klimatach muzyki house i zimnym piwku. Z tej okazji przedłużone zostaną Mikołajki i na afterze piwo będzie 10% taniej!

Patronem medialnym wydarzenia jest Telewizja TVS, EMMA PAK ŚLĄSK, Don’t Panic Silesia,

gazetacodzienna.pl, HaloCieszyn, portal BB365 oraz SnowBoard – magazyn dla snowboarderów,

Frebord Polska i Tacky. Partnerami są POM POM i UKS Kangur Tychy.

Zadanie współfinansowane jest ze środków budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach odbywających się w Cieszynie zapisz się na newsletter na www.cieszyn.pl

UM Cieszyn

 

 


 

źródło: UM Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: