Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Fiesta orientalna w Etno-Chacie ''Topolej''!

W najbliższy piątek od godziny 20.00, Etno-Chatę ''Topolej'' w Goleszowie opanuje prawdziwa Fiesta orientalna. Jej główną gwiazdą będzie tancerka Belly Dance - Jamilah.

Jamilah to pseudonim artystyczny Małgorzaty Gil-Manzel, zawodowej i utytułowanej tancerki, kultywującej tradycję tańca orientalnego, laureatki wielu prestiżowych prestiżowych konkursów międzynarodowych. Jest ponadto cenioną nauczycielką tańca, zapraszaną na warsztaty przez renomowane szkoły w Polsce i na świecie.

Piątek będzie dniem zakończenia warsztatów Oriental Summer Dance Camp 2013, odbywających się w tym tygodniu w naszej sali. Ich uczestnicy zaprezentują nam umiejętności, które wyniosą po zajęciach z Jamilah – mówi Aneta Okupska-Pońc, przedstawicielka Etno-Chaty „Topolej” w Goleszowie.

Wstęp na piątkowe pokazy tańca będzie kosztował 15 zł. – Naszymi gośćmi będą również finalistki wyborów Miss Wakacji 2013 – dodaje Aneta Okupska-Pońc.

Przypominamy, że finał Międzynarodowych Wyborów Miss Wakacji odbędzie się 11 sierpnia br. w ustrońskim amfiteatrze o godzinie 16:00.

PD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: