Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Festiwal Organizacji Pozarządowych w Cieszynie

W sobotę 14.09.2019 odbył się Festiwal Organizacji Pozarządowych w Cieszynie. Fot: Waldemar Śniegoń
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-16 05:46:24
krzysztof.nn: kiedy r z ą d PiS zajmuje się głównie partyjną p r o p a g a n d ą i organizowaniem h e j t u na sędziów i opozycję, takie organizację siłą rzeczy mają więcej do zrobienia - pod rządami PiS Polacy biją rekordy w spożyciu alkoholu, u m i e r a l n o ś ć w społeczeństwie jest n a j w y ż s z a od zakończenia II wojny, pogłębia się p r z e p a ś ć między najbogatszymi i najbiedniejszymi, rośnie liczba osób żyjących w n ę d z y - a to wszystko w czasach świetnej koniunktury gospodarczej....
2019-09-16 06:36:40
krzysztof.nn: PiS ogłosił swój program wyborczy - obiecuje w nim między innymi zlikwidowanie z e r o w y c h [od 10 lat!...] opłat za dowody osobiste - znając sprawność PiS w podnoszeniu wszelkich opłat i podatków łatwo sobie wyobrazić, że gdyby wygrali, te z e r o w e faktycznie poszłyby w niepamięć
2019-09-16 10:42:18
tom lem: ... a tymczasem z braku laku dobry kit, nie mając własnego programu wyborczego POKO-Pany krytykują program konkurencji. Uśmiać się można, gdy za wszystko odpowiedzialny jest PIS, za wyższą umieralność za niższą dzietność , za suszę , za szambo w Warszawie itd, itp ;-). To tylko krytyka w ramach demokracji, przecież nie hejt.
2019-09-16 11:01:35
wyśmienity cwaniaczek: qurde co to za ahmed z gitarrrą ??? co za świetne party ,, dziecko- kwiaty " , feministki i wspomniany wcześniej ciapaty na wiosełku :):):) cieszyn ż(y)ądzi !!!!!
2019-09-16 17:27:15
donekT: Tym bardziej, jeżeli się okazuje, że np. najbardziej proeuropejskimi obszarami w Polsce i z mniejszą zachorowalnością na nowotwory (nawet jakby nie zabrzmiało, na poziomie porównywalnym z Zachodnią Europą) Są właśnie te regiony, które w propagandzie pewnej linii poglądowej przedstawiane są zupełnie inaczej i uznawane za bastion PiS.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: