Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Festiwal Muzyki w Drodze

Zapowiada się gorący czerwcowy weekend w Etno-Chacie Topolej. Odbędzie się tam Festiwal Muzyki w Drodze. W ramach imprezy odbędą się koncerty zespołów Urban Desert Cabaret, Magda Navarrete & Caravanna Banda oraz Gypsy Band Karola.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek, 3 czerwca o godz. 19 występem nietuzinkowej grupy Urban Desert Cabaret z USA z charyzmatycznym wokalistą Joe City Garcia. Następnie pojawi się Gypsy Band Karola, którzy zaprezentują najlepsze przeboje cygańskiej muzyki z Węgier, Rumunii i Słowacji.

W sobotę o godz. 21 zaprezentuje się gwiazda festiwalu – Magda Naverrete & Caravana Band. Piękna wokalistka, tancerka, producentka muzyczna, trenerka głosu. Kobieta z pasją, talentem i wizją.  Wciąż gdzieś w drodze pomiędzy Warszawą, Montevideo, Sevillą a Dublinem. Ma 34 lata a jej biografia wygląda na dwa razy tyle. Tworzy spektakle, nagrywa płyty, koncertuje, prowadzi własne studio wokalne Warsaw Vocal Studio, uczy śpiewu i tańca flamenco za granicą. Jej płyty „Chilli” i „Iman” zaistniały nie tylko na polskim rynku, ale także na latynoamerykańskim, gdzie Magda regularnie koncertuje. Caravana Band to znowu prawdziwa bałkańska fiesta i absolutna energia, wybuchowa mieszanka muzyki europejskiej. Fascynujący gypsy jazz z nutką bałkańskich korzeni oraz tańca i muzyki flamenco z lekko orientalnymi wpływami. Zespół łączy w sobie musicalowy rozmach z niemal “uliczną” energią.

 

Impreza jest pod patronatem portalu ox.pl


źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: