Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Festiwal Kręgi Sztuki

Od 7 do 10 lipca Cieszyn stanie się kulturalną stolicą regionu. Wszystko za sprawą festiwalu Kręgi Sztuki, który po raz kolejny odbędzie się po dwóch stronach Olzy.

Spektakle teatralne, projekcje filmowe, koncerty, warsztaty artystyczne, wystawy, to elementy, które składają się na festiwal Kręgi Sztuki. Coroczna impreza, która wpisała się w wakacyjny kalendarz, od wielu lat przyciąga mieszkańców regionu oraz turystów. Podzielone Olzą miasto oferuje uczestnikom tego wydarzenie wiele wrażeń i estetycznych doznań związanych z obcowaniem z kulturą. Jest to szansa dla nadolziańskiego grodu na promocję i przedstawienie się z jak najlepszej strony przede wszystkim, przybyłym specjalnie na to wydarzenie, gościom z różnych stron Polski i Czech.

Propagowanie sztuki na wysokim poziomie artystycznym ma nie tylko umożliwić kontakty z kulturą, ale również kształcić wrażliwość i wiedzę odbiorców sztuki, stąd idea zlikwidowania bariery ekonomicznej. Sprzedaż biletów (3 zł) na płatne seanse w Kinie Piast działa już od 1 lipca. Dostępna będzie również pula biletów do zakupu bezpośrednio przed poszczególnymi seansami. Na kilka bezpłatnych seansów w Kinie (Vinyl odc. 1,2,3, Klub Włóczykijów i Film – Niespodzianka) – wstęp wolny do wypełnienia sali. Seanse w COK Dom Narodowy są bezpłatne, nie obowiązują wejściówki. Wstęp do wypełnienia sali. Bilety (10 zł) na wydarzenia w Teatrze do zakupu w kasie oraz w systemie on-line na stronie internetowej Teatru. Bilety (5 zł) na koncerty i afterparty w Klubie Festiwalowym – Browar Zamkowy – do zakupu bezpośrednio przed koncertem. - informują organizatorzy.
 

Program festiwalu jest dostępny na stronie - www.kregisztuki.com

eMBe

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: