Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Festiwal Góra Kolorów & Etnopole na Czantorii!

Znany i lubiany festiwal Etnopole w tym roku odbędzie się na Czantorii wraz z Festiwalem Góra Kolorów. Już od najbliższego czwartku, 25 sierpnia do niedzieli, 28 sierpnia najwyższy szczyt Ustronia stanie się miejscem gdzie przenikać będą się kultury i rozbrzmiewać klimatyczna muzyka.

To będzie długi weekend na Czantorii. Uczestnicy festiwalu Góra Kolorów&Etnopole Festival nie będą narzekali na nudę. W każdy dzień od czwartku do niedzieli będzie można wziąć udział w bezpłatnych koncertach, animacjach. Obecni będą także rękodzielnicy, którzy zaprezentują swoją twórczość. Oprócz tego dla zainteresowanych przewidziane są warsztaty, parzenie herbaty, zajęcia z jogi, salsy i zumby. Oczywiście nie ominą nikogo zachody słońca, które ze stoku Czantorii wyglądają wspaniale! Dla pragnących wypoczynku mamy również dobrą wiadomość – czeka na Was największa zielona górska plaża w Polsce! Nie zabraknie eksplozji kolorów oraz baniek mydlanych. Codziennie po koncertach odbywać się będą after party w Etno-Chata "Topolej".

Bezpłatny będzie również HOT-SPOT festiwalowy na miejscu, by można było szybko przesłać fotki do znajomych lub dla tych, którzy obecni być nie mogą. Dla nich będzie można włączyć streaming.

Artyści, którzy wystąpią podczas festiwalu to połączenie różnych stylów muzycznych i kultur. Gwiazdą będzie na pewno GOORAL, który w nowy sposób przedstawił muzyczny folklor, łącząc go z elektroniką. Odbęda się także koncerty Otava yo (Отава ё), Navarrete Magda, Caravana Banda, Folk Kapela "Góralska Hora", Chigaga Group, Kapela DudySkrzypce, Karolina Kidoń, Sing It Out, Kapela PoPieronie, Folk Band Rura.

Szczegółowy program imprezy dostępny jest na stronie wydarzenia na facebooku oraz na plakacie.

Impreza jest pod patronatem portalu OX.PL


eMBe

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-08-23 15:58:38
Zdalaodistebnej: Kolejna idiotyczna impreza na Czantorii... K.L Czantoria już wyszła z długów że zaprasza GOORALA? A może by tak te pieniądze przeznaczyć na usprawnienie naśnieżania?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: