Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Farna apeluje - nie jedźcie do Polski

Fala oburzenia przelała się przez Polski Internet po wywiadzie jakiego Ewa Farna udzieliła w czeskiej telewizji. Gwiazda mówi w programie, że po Polsce nie da się jeździć, ze względu na fatalną jakość dróg – do Polski tylko samolotem – ostro wypowiada się Farna.

O stanie naszych dróg większość kierowców ma już swoją własną wyrobioną opinię i z pewnością nie jest ona pozytywna. Druzgocące zdanie o naszych drogach ma również mieszkająca w Wędryni na Zaolziu Polka z pochodzenia, wokalistka Ewa Farna. W wywiadzie dla czeskiej telewizji mówi m.in. o tym, że jadąc na koncert z Pragi do Polski woli jechać przez… Niemcy. W programie gwiazda mówi również, że wkrótce będzie pełnoletnia i zamierza kupić samochód. - Ale do Polski to tylko samolotem moi drodzy. Jeżeli chcielibyście. A na wyjazdy tam już lepiej w ogóle nie jeździć – apeluje do Czechów Farna.

Opinie na temat wypowiedzi naszej rodaczki są różne - ale nie rozumiem waszego świętego oburzenia. przecież powiedziała prawdę... drogi mamy faktycznie skandaliczne... – komentuje na jednym z forów fan piosenkarki. A wy jak uważacie?

Zobacz fragment programu


(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: