Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ewakuacja przedszkola w Zebrzydowicach

To kolejna taka sytuacja w ciągu ostatnich kilkunastu dni. Tym razem po emailu, który trafił do skrzynki pocztowej o podłożonym ładunku, musiano ewakuować niepubliczne przedszkole w Zebrzydowicach.

Po otrzymaniu emaila o rzekomo podłożonym ładunku gazowym, dyrekcja Niepublicznego Przedszkola „To Tu” po uzgodnieniu z centrum zarzadzania kryzysowego i policją zarządziła Ewakuację.

Policja sprawdziła budynek. Na szczęście nie znaleziono niczego niepokojącego.

Red.

Pisaliśmy:

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-01 19:15:29
: dzisiaj polska bezpieka inwigiluje przede wszystkim opozycję, więc żartowniś ma używanie
2020-10-01 19:55:37
politykier: krzy-sio+świr Patryk, W końcu zauważyłeś, że Policja jest POLSKA, bynajmniej nie partyjna, jak wcześniej wielokrotnie sugerowałeś... Robisz postępy! Tak dalej!
2020-10-01 20:30:16
czesiohill: politykier: zauważ, że patryk pisał o bezpiece,nie o policji. Oj naciągasz, naciągasz, żeby wyszło na Twoje? W pierwszej klasie jest oceniane czytanie ze zrozumieniem. I nie pomoże Twoje tłumaczenie, że bezpieka to Policja.
2020-10-01 21:48:53
politykier: czesiohill, Może jeszcze funkcjonujesz w minionym systemie, jako socjalista, niestety dla Twojej informacji, w Polsce bezpieka została rozwiązana w 1990... krzy-sio+świr Patryk odnosi się do służby, która wciąż istnieje...
2020-10-02 08:04:18
: gamoniu wiślicki, bezpieki jako takiej oficjalnej nigdy nie było więc i "rozwiązana" nie mogła zostać, a ta faktyczna była, jest i będzie, niezależnie od tego jaką etykietkę sobie przykleiła, w wielu przypadkach na tych samych jej funkcjonariuszach z PRL-u oparta, i tak samo jak w PRL-u dziś pod rządami PiS w stu procentach upartyjniona, i jak dawniej PZPR, tak dziś wyłącznie interesom PiS służąca - pogadaj z tatusiem na ten temat
2020-10-02 16:00:37
psychiatra: Za dużo teorii spiskowych, zgłoś się do specjalisty!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: