Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ewa Farna zaśpiewa w Cieszynie

 

Ewa Farna - zwyciężczyni Superjedynki w ubiegłorocznej edycji Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, oraz tytułu Piosenki Roku podczas Spot Hit Festiwal zagra w Cieszynie w czasie Święta Trzech Braci.

16 - letnia Ewa Farna na co dzień mieszka w Wędryni i chodzi do Polskiego Gimnazjum w Czeskim Cieszynie. Jej piosenki śpiewa nie tylko cała Polska, ale też Republika Czeska. Pomimo młodego wieku Ewa Farna osiągnęła oszołamiającą karierę, po obu stronach Olzy, zdobyła najważniejsze muzyczne nagrody i wygrała wiele festiwali. Teraz jak zapewnia burmistrz Cieszyna - Bogdan Ficek, młoda gwiazda wystąpi także w Cieszynie, podczas niezwykłego Święta Trzech Braci, które uświetni obchody 1200-lecia miasta.

O występ Ewy Farny dopytywali się mieszkańcy Cieszyna. Listy z zapytaniem o występ wędrynianki trafił także do pytań do Bogdana Ficka, burmistrza Cieszyna. Jak zapewnił włodarz Cieszyna - Ewa Farna wystąpi podczas tegorocznej edycji Święta Trzech Braci - czytamy na stronie Urzędu Miejskiego, w zakładce Pytania do burmistrza. Oprócz występu Ewy Farny, podczas 1200 - lecia zaplanowano też koncert Krzysztofa Pendereckiego i Jaromira Nohavicy. Więcej informacji o innych atrakcjach 1200- lecia Cieszyna znajdziesz TUTAJ.

KOD

 

Polecamy: Czas do koncertu najlepiej odmierzysz z najnowszymi modelami zegarków Tissot. Czasomierze tej marki to gwarancja jakości i elegancji.

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: