Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Euroregion przeprowadza ankietę by dostosować działania do aktualnej rzeczywistości

Koronawirus i związane z nim zmieniające się przepisy i obostrzenia paraliżują życie wszystkim. Mieszkańcom regionów pogranicza zaś jeszcze bardziej. Dlatego Euroregion Śląsk Cieszyński-Těšínské Slezsko aktualizuje strategię rozwoju Euroregionu Śląsk Cieszyński. By do tego przystąpić potrzebnych jest szereg działań poprzedzonych odpowiednimi badaniami. Jednym z nich jest ankieta, o wypełnienie której proszeni są wszyscy mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego w jakikolwiek sposób związani z wszelką działalnością na pograniczu. - Wyniki ankiety mają mieć przełożenie na możliwość składania projektów w ramach współpracy polsko-czeskiej – wyjaśnia Bogdan Kasperek, dyrektor biura Euroregionu Śląsk Cieszyński

- Pandemia trwa i musimy z nią żyć i pracować. Nie wiemy co przyniesie przyszłość, ale próbujemy się do niej możliwie dobrze przygotować. Działamy! - mówi Kasperek. I apeluje o wzięcie udziału w badaniu ankietowym, realizowanym przez Euroregion Śląsk Cieszyński-Těšínské Slezsko, dotyczącym aktualizacji euroregionalnej strategii, która będzie stanowić podstawę do prowadzenia polsko-czeskiej współpracy transgranicznej i realizowania wspólnych działań samorządów terytorialnych i ich jednostek, organizacji pozarządowych oraz instytucji zajmujących się przedsiębiorczością w nowej perspektywie finansowania 2021-2027.

Ankieta, którą wypełniać można do poniedziałku 12. kwietnia przygotowana jest w dwóch wersjach językowych:
polskiej, oraz czeskiej

Badanie prowadzone jest w ramach projektu „InfoSpace" dofinansowanego z Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński w ramach programu INTERREG V-A Republika Czeska - Polska.

(indi)

źródło: ox.pl
dodał: indi

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-04-07 15:22:26
pikador40: Byl spis rolny a teraz bydla
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: