Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Euro na duchowo!

Ksiądz Jan Byrt z Parafii w Szczyrku Salmopolu zbiera piłki. Będą mu potrzebne na nabożeństwo, które odbędzie się 10 czerwca w parafii w Szczyrku Salmopolu. Wierni modlić się będą o sportową równą rywalizację.

 

Powstanie Boska 11, czyli ekumeniczna drużyna specjalnie przygotowana z okazji Euro 2012. Wierni będą modlić się też o sportowe rozgrywki w czasie Mistrzostw Europy. Właśnie na to nabożeństwo, które odbędzie się 10 czerwca ks. Jan Byrt zbiera piłki. Pierwsze otrzymał od wójt Brennej Iwony Szarek, Andrzeja Płonki, starosty bielskiego oraz Waldemara Kaplera. 

Piłki podarowali też Małgorzata Handzlik - eurodeputowana, Marek Migalski- eurodeputowany, Czesław Gluza – poseł na Sejm RP, Zbigniew Łukaszczyk  – Wojewoda Śląski, Adam Matusiewicz  – Marszałek Sejmiku Śląskiego, Jan Poloczek-Burmistrz Wisły, Danuta Rabin – Wójt Gminy Istebna, Ireneusz Szarzec – Burmistrz Ustronia, Wojciech Bydliński – Burmistrz Szczyrku oraz Starosta Powiatu Cieszyńskiego – Jerzy Nogowczyk.

Piłki ufundował też Tadeusz Gołębiewski właściciel sieci hoteli. Ks. Jan Byrt czekaj na kolejne piłki, które rozda podczas ekumenicznego nabożeństwa, które odbędzie się 10 czerwca w parafii w Szczyrku Salmopolu. 

KOD

Czytaj też: Ksiądz zbiera piłki

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: