Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Energetyczny koncert i rozdanie numerów - Puchar Świata w Wiśle rozpoczęty!

8 stycznia w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny odbył się koncert Kamila Bednarka z zespołem oraz uroczystość wręczenia numerów startowych najlepszym zawodnikom Pucharu Świata.

Wieczór rozpoczął się od akcentu  folklorystycznego i  występu Kapeli Ludowej, później przyszła pora na gwiazdę wieczoru -  Koncert Kamila Bednarka był bardzo energetyczny i rozgrzał publiczność w amfiteatrze. Rozentuzjazmowana publika owacyjnie przyjmowała kolejne piosenki w wykonaniu artysty i jego zespołu, często z nim śpiewając. Po koncercie dźwięk trombity oznajmił, że przyszedł czas na gwóźdź programu, czyli ceremonię wręczenia numerów startowych najlepszym aktualnie skoczkom świata. Cieszy, że wśród nich znalazł się Polak Kamil Stoch   –informuje Łukasz Bielski z Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu w Wiśle

Numery wręczyli burmistrz Wisły Jan Poloczek, prezes PZN Apoloniusz Tajner oraz szef Komitetu Organizacyjnego Pucharu Świata w Wiśle Andrzej Wąsowicz. Miłym gestem ze strony publiczności było odśpiewanie liderowi PŚ Gregorowi Schlierenzauerowi gromkiego „sto lat”. – Dziękuję – powiedział publiczności po polsku Austriak.

W środę (09.01.2013) o godz.  20:30 wystartuje konkurs indywidualny na skoczni im. Adama Małysza w Malince. Po wtorkowych kwalifikacjach do konkursu głównego awansowało aż 9 Polaków: zwycięzca kwalifikacji Maciej Kot,  Dawid Kubacki, Krzysztof Miętus, Piotr Żyła i Aleksander Zniszczoł z Wisły, Stefan Hula, Bartłomiej Kłusek oraz Łukasz Rutkowski a także mający pewną kwalifikację Kamil Stoch.

Pisaliśmy:
- Kot wygrywa kwalifikacje>>>
- PŚ w Wiśle: kwalifikacje>>>
- Znamy skład kadry na Puchar Świata>>>

 

Zobacz fotoreportaż z treningu oraz kwalifikacji>>>
Zobacz zdjęcia z koncertu Kamila Bednarka oraz wręczenia numerów startowych>>>

Zobacz wideo

źródło: mat. pras./ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: