Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dziś przedstawiamy Państwu psa, który stracił nadzieję...

Życie nie rozpieszczało Czarusia, który często nie miał szczęścia do tzw. "dobrego domu", więc w końcu trafił do schroniska.

Nie wiemy dokładnie, ile lat spędził w zakratowanym, małym kojcu, wiemy jednak, że pewnego dnia uśmiechnęło się do niego szczęście i został adoptowany. Były to trzy najpiękniejsze lata w jego życiu, które spędził w ciepłym i pełnym miłości domu, o którym zawsze marzył.

Był najwierniejszym przyjacielem swojej Pani. Niestety jego świat pewnego dnia legł w gruzach, ponieważ jego ukochana Opiekunka zmarła. Czaruś stracił dom i znów wisiało nad nim widmo schroniska, a wszyscy wiemy, co to oznacza dla 13-letniego psiaka. To niestety dla niego swoisty "wyrok"...
Czaruś stracił radość życia, jest bardzo smutny, tęskni za ukochanym głosem i ludzkimi rękami.

Szczęście w nieszczęściu, że zwrócono się do wolontariuszki "Stowarzyszenia AS", która widząc ten wielki smutek w oczach Czarusia, nie mogła odmówić mu pomocy. Ilona postanowiła się nim zaopiekować i dała mu chwilowe miejsce w Domu Tymczasowym.

Czaruś "na swoje lata" jest w bardzo dobrej kondycji. Do innych psów ma stosunek pozytywny, jednak nie przepada za kotami. Kocha dzieci. Jest małym pieskiem, który waży 9 kilogramów. Obecnie znajduje się pod opieką "Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt AS". Szukamy dla niego kochającego domu, który ofiaruje mu wiele miłości, a on tym samym się odwdzięczy. Będzie idealnym towarzyszem dla starszych osób albo dla spokojnej rodziny.

Kto przygarnie Czarusia? Kontakt - Ilona - 603 - 048 -904.

 

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-08 21:44:30
hycel: Tę wolontariuszkę bym adoptował, ale bez psa.
2019-09-08 22:33:12
utopiec: A kto Ciebie adoptuje? Chyba tylko ten co psinę wpier....la.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: